PDU – Kabinet Çözümleri

PDU – Kabinet Çözümlerimiz

PDU – Kabinet çözümlerimiz hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Vertiv Knürr DCM

Knürr DCM Sunucu Kabini, alüminyum iskelet üzerine kurulu modüler bir kabindir. Kabin, 1500 kg’a kadar yüksek yük kapasitesine yönelik olarak geliştirilmiştir. Yüksek yük taşıyabilen yeni köşe ekleri bu kabin türünün ayırt edici özellikleridir.

DCM
smartaisle-containment-brochure-english

Smart Aisle Koridor Kapama Çözümleri

Vertiv SmartAisle kontrol prensibi olarak soğuk koridor sıcaklığı, dönüş hava sıcaklığı kontrolü ve sıcak ve soğuk havanın birbirinden yalıtılması prensibine dayanır. Patentli kontrol prensibi ile verimliliği üst düzeyde tutar.

Vertiv VR Rack

Vertiv VR, görev açısından kritik olan ve zaman içerisinde değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yüksek yoğunlukta ortamlar için hazır olarak sunulmaktadır. Tüm modellerde tek, %77 delikli kilitli ön kapı, bölünmüş, %77 delikli kilitli arka kapılar, iki çift bölünmüş, kilitli yan panel, yüksek yoğunluklu kablo girişi üst kapağı (2000 Kategori 6 kablolar), iki set 19” EIA ray ve iki tam yükseklikte kabin PDU Montaj/kablo yönetimi braketi (her tarafta bir adet) bulunur.
Vertiv VR Rack
knurr-miracel-2-server2

Vertiv Knürr MIR2

Vertiv Knürr MIR2, efsanevi Knürr Miracel Kabinin geliştirilmesiyle oluşturulmuştur. Yenilikçi Knürr Miracel-2, güncel gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Böylece yıllarca müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için tasarlanmıştır.

Vertiv Geist Rack PDU

Vertiv Geist akıllı PDU’lar hem kabinde hem de uzaktan erişim yoluyla her bir prizdeki gücü uzaktan açma, kapatma veya yeniden başlatma özelliğinin yanı sıra kritik IT ekipmanı güç kullanımının kapsamlı bir görünüm ve analizini sağlar. Toplam ölçüm, port bazlı ölçüm gibi elektrik ve priz konfigürasyonlarında mevcuttur. Akıllı PDU IP üzerinden yönetilebilir, ayrıca PDU’ya ısı ve nem sesnsörleri ilave edilebilir. Kontrol modülü yük altında değiştirilebilir, ayrıca model bazlı olarak sonradan takılabilir.
Akıllı rPDU’lar tüm uyumluluk gereksinimlerini karşılar ve her birim güvenilirlik ve işlevsellik açısından% 100 test edilir
Vertiv Geist™ Rack PDUs

    İletişime Geçin

    Uzman Ekibimiz Hızlıca Sizinle İletişime Geçecektir.