Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerimiz

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kalsiyum Sülfat Özlü Paneller

Yükseltilmiş döşemenin sağladığı avantajlar yanında insan yaşamı korumak en önemli konularımızdan biridir. Her hangi bir yangın anında yükseltilmiş döşeme ürünlerinin mevcut yangına katkı sağlamaması can güvenliği açısından çok önemlidir. Kalsiyum sülfat özlü panellerimiz EN13501-1 standardına göre test edilmiş, A1 sınıfı yanmaz ürünlerdir. Aynı zamanda EN13501-2 standardına göre 60 dakika kadar yangın dayanımı mevcuttur. Yük taşıma kapasitesi ve minimum sehim miktarları konusunda olduğunda en iyi panel özüdür. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretildiği için aynı zamanda çevre dostu bir üründür

kalsiyum-sulfat-ozlu-panel1
hafif-beton-ozlu-paneller

Hafif Beton Özlü Paneller

Uzakdoğu üretimi olan ürünler daha ekonomik çözümler istenen projelerde yer almaktadır. İki saç kaynak ile birleştirildikten sonra aradaki boşluk hafif beton dolgu ile doldurulur. Üretimde kullanılan saç kalınlığı panelin yük taşıma kapasitesi ve sehim değerlerini doğrudan etkiler. Panelin üzerine yapılan epoksi boya ise panelin yangın dayanımını etkileyen ana unsurdur.
Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sunta Özlü Paneller

Yükseltilmiş döşeme için özel olarak üretilmiş 720 kg/m³ yoğunluklu yonga levha ile üretilir. Aynı zamanda EN13501-1 yangına tepki standardına göre test edilmiş, B1 sınıfı ürünlerdir. EN13501-2 yangın dayanım standardına göre 30 dakika kadar yangın dayanımı mevcuttur. Sadece FSC sertifikasına sahip yonga levhalar panel üretiminde kullanılmaktadır. Çevreye saygılı ve doğa dostu bir üründür
sunta-ozlu-panel
ayaklar2

Yükseltilmiş Döşeme Ayak Sistemleri

Projenizin ihtiyacına göre 26mm den 2000mm‘ye kadar ayarlanabilir ayak yüksekliği mevcuttur. Değişik tip ve modeller ile projenizin ihtiyacı olan farklı yükseklik ve taşıma kapasiteleri için çözüm sunmaktayız.

Üst Kaplama Şeçenekleri

Projelerinizde istenirse serbest döşenebilir zemin kaplamaları olan karo halı ve LVT uygulamalarına uygun enkapsüle paneller ile çözüm sağlayabiliriz. Bunu yanında seçeceğiniz kaplamanın fabrikada sahip olunan üstün teknoloji ile panellere montajının yapılarak da projenizde uygulama imkânı vardır.
Kaplama çeşitliği olarak hemen hemen tüm zemin ürünlerini kullanılabilmekteyiz
masif_gorsel

    İletişime Geçin

    Uzman Ekibimiz Hızlıca Sizinle İletişime Geçecektir.